OTEVŘELI JSME VEŘEJNOSTI NAŠI ČERPACÍ STANICI V DOMAŽLICÍCH. | AGROPODNIK DOMAŽLICE A.S.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s., se sídlem Masarykova 523, Domažlice, PSČ 344 01,
IČ: 45350272, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložce 261.
Společnost AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s. je členem koncernu AGROFERT.
OTEVŘELI JSME VEŘEJNOSTI NAŠI ČERPACÍ STANICI V DOMAŽLICÍCH.

Kontakt

AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

Masarykova 523,

344 01 Domažlice


Tel. :+420 379 724 621

E-mail : agropodnik@agropodnik.cz

SharePoint

Agrofert etická linka

Nepřehlédněte

Zákon o evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Otevřeli jsme veřejnosti naši čerpací stanici v Domažlicích.

Na naší podnikové čerpací stanici v Domažlicích mohli doposud tankovat pouze naši smluvní zákazníci, kteří vlastní speciální tankovací kartu AGP.

Od 2.11.2015 zde může natankovat kdokoliv, kdo vlastní platnou bankovní kartu nebo bankovky. Instalovali jsme tankovací automat, který umí přijímat jak bankovní karty, tak hotovost - pouze v Kč v bankovkách,  ne v mincích. Tankovací automat neumí vracet ani rozměňovat peníze. Pokud snad špatně odhadnete volný prostor v nádrži, vložíte do automatu např. 500 Kč bankovku a do nádrže se vejde palivo za 300 Kč, vytiskne automat po zavěšení pistole lístek se speciálním čárovým kódem a hodnotou zbývajících 200 Kč. Tento lístek si pečlivě uschovejte a příště jej uplatníte při tankování přes zabudovanou čtečku čárových kódů.

Tento způsob samoobslužného prodeje již nějakou dobu provozujeme na našich čerpacích stanicích v Klatovech, v Nezvěsticích, Hostouni v Bělé nad Radbuzou.  Tankování není složitější, než výběr hotovosti z bankomatu. Stačí sledovat displej a dotekem na příslušné tlačítko na obrazovce zvolit druh a množství paliva (resp. Kč za které chcete natankovat).

V Domažlicích můžete natankovat kvalitní palivo dovezené přímo z rafinerie, aditivované kvalitními aditivy, které zlepšují chod motoru a šetří palivo. Aditivace je však u nás bez příplatku. K dispozici je benzín BA 95, Motorová nafta (malá pistole i velkovýdej pro nákladní vozy). V zimním období prodáváme samozřejmě "arktickou" naftu. Na této ČS můžete natankovat také AdBlue.

Ceny můžete sledovat na stojanech na ČS, kde jsou vždy aktuální a na tabuli u vjezdu do areálu AGP.

AGROPODNIK DOMAŽLICE je licencovaný obchodník s PHM, s vlastním daňovým skladem,  s vlastní technologií pro aditivování paliv, s vlastní železniční vlečkou a s flotilou autocisteren pro přepravu pohonných hmot. Mezi námi a rafinerií není žádný prostředník a tudíž ručíme za kvalitu pohonných hmot, které přivážíme přímo z rafinerie buď vlakem, nebo autocisternou. Jinými slovy - co "navaří" v rafinérii, to máme na stojanech našich čerpacích stanic.

 Najdete nás na Masarykově ulici 523 - výpadovka na Klatovy, ve směru z Domažlic první odbočka vpravo, za železničním přejezdem.

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ