PROVOZUJEME DALŠÍ ČS PHM - NYNÍ NONSTOP UŽ TAKÉ V HORŠOVSKÉM TÝNĚ | AGROPODNIK DOMAŽLICE A.S.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s., se sídlem Masarykova 523, Domažlice, PSČ 344 01,
IČ: 45350272, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložce 261.
Společnost AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s. je členem koncernu AGROFERT.
PROVOZUJEME DALŠÍ ČS PHM - NYNÍ NONSTOP UŽ TAKÉ V HORŠOVSKÉM TÝNĚ

Kontakt

AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

Masarykova 523,

344 01 Domažlice


Tel. :+420 379 724 621

E-mail : agropodnik@agropodnik.cz

SharePoint

Agrofert etická linka

Nepřehlédněte

Zákon o evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Provozujeme další ČS PHM - nyní NONSTOP už také v Horšovském Týně

Na začátku roku 2019 jsme museli ukončit provoz ČS v Hostouni. Mrzí nás to, sloužili jsme obyvatelům Hostouňe 20 let. Mrzí to i obyvatele města.  Žel, majitel pozemku se rozhodl, že už dál na své parcele čerpačku nechce.

Jedeme dál a na základě dohody s majitelem ČS v Horšovském Týně jsme se pustili do jejího provozování.

Čerpací stanice je na Nádražní ulici, u výpadovky směrem k německé hranici. Prodáváme naftu, benzín a LPG. Nafta i benzín jsou té nejvyšší možné kvality - nakupujeme přímo z rafinerie a přidáváme do hmoty ještě aditiva. Příjemné pro zákazníka je to, že si za tato přidaná aditiva nic neúčtujeme. Přitom aditivace snižuje spotřebu a zlepšuje chod motoru.

V pondělí až pátek od 08:00 do 17:00 je na čerpací stanici obsluha. V této době můžete tankovat také LPG. Mimo pracovní dobu je ČS v samoobslužném provozu pro prodej nafty a benzínu. Můžete doplnit své nádrže kdykoliv, 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Žel, naše legislativa neumžňuje tankování LPG bez přítomnosti obsluhy, proto se non-stop provoz této pohonné hmoty netýká.

Samoobslužné čerpací stanice provozujeme už mnoho let a můžete je navštívit například v Domažlicích, Klatovech, v Žákavě (Nezvěstice), Bělé nad Radbuzou, ve Staňkově a v Bezdružicích. Lze na nich platit hotově (pouze bankovkami a bez možnosti vrácení přeplatku v peněžní podobě. Pokud řidič nenatankuje za celou vloženou hodnotu, vytiskne si lístek s čárovým kódem a za tuto "předplacenku" může natankovat příště). Dále akceptujeme běžné platební karty a někteří prověření zákazníci mají tzv. fakturační karty. Ta tyto karty natankují a neplatí hned, ale až obdrží fakturu.

Jsme přesvědčeni o tom, že poměr cena/kvalita je na našich čerpacích stanicích výhodný - už proto, že tankujete aditivované PHM, za které si tzv. "barevné" řetězce účtují příplatky. To, že nakupujeme a vozíme svými vlastními auty pohonné hmoty přímo od výrobce, zajišťuje jejich vysokou kvalitu. Všechny naše ČS navštíví každý rok ČOI  nebo Celní úřad  a odebírají vzorky nafty a benzínu na rozbor.  Další kontrolu si provádíme sami. Zatím se nám nestalo, že by byl nějaký problém s kvalitou. 

Těšíme se na Vaši návštěvu na našich čerpačkách - nejenom v Horšovském Týně.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ